شرایط و قوانین

شرایط و ضوابط استفاده از سایت سی جی پارک :

عضویت در سایت اینترنتی سی جی پارک و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

۱- خرید فایل گرافیکی از فروشگاه اینترنتی سی جی پارک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

۲- افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، پیام کوتاه تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود . مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

۳-تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.

۴- فروشگاه اینترنتی سی جی پارک هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

۵- سایر سایت ها و لینک هایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه، لینك شده اند مستقل بوده و فروشگاه اینترنتی سی جی پارک مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

۶- ارتباط فروشگاه اینترنتی سی جی پارک با کاربران از طریق استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن ، شبکه های اجتماعی  و ...) صورت می پذیرد.

 ۷- صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست. کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند اقدام به بازیابی رمز عبور نماید و یا مجددا ثبت نام جدید نماید .

۸- فروشگاه اینترنتی سی جی پارک به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

۹- کاربران توجه داشته باشند تا 48 ساعت بعد از پرداخت مبلغ فایل گرافیکی ، قابلیت دانلود لینکها را دارند . و بعد از اتمام زمان تعیین شده  دانلود مشمول هزینه خواهد بود .