درباره ما

به نام ابرخلاق هستی

گروه گرافیکی سی جی پارک با 10 سال تجربه مستمر در زمینه طراحی 3 بعدی با نرم افزارهای مختلف و واقف بودن به نیازهای اساسی جامعه فعالان در حوزه تصاویر گرافیک رایانه ای (cgi) از جمله طراحان و انیمیشن سازان و مابقی فعالان در این حوزه ، با هدف برآورده کردن تخصصی نیازهای این حوزه شروع به کار نموده است .

با در نظر گرفتن کمبود های مهمی در این عرصه از جمله نبود تکسچر با کیفیت pbr ، آبجکت های رئال با سیستم مدلسازی پیشرفته قابل استفاده در نرم افزار ها و موتور رندرهای مختلف ، قیمت های بالای نمونه های خارجی و عدم صرفه‌ اقتصادی ،فیلترینگ و از همه مهمتر تصرف حجم آزاد هارددیسک سیستم ها در دانلودهای گروهی محصولات ( volumes , collections  ) که در نتیجه باعث عدم تمرکز در انتخاب محصولات مورد نیاز شما می‌گردد، گروه گرافیکی سی جی پارک را برآن داشت با تلاش بسیار سعی در رفع نیاز فعالان در این حوزه به صورت تخصصی نماید  .

مهمترین هدف این مجموعه ارائه با کیفیت ترین و کاملترین آرشیو در زمینه هایی همچون تکسچر و آبجکت با حداقل هزینه و حداکثر سرعت دانلود برای نیازمندان به این عرصه می باشد . در همین راستا جهت استفاده درست و مناسب از این ابزار های گرافیکی ، اقدام به آپلود آموزشهای فوق تخصصی در زمینه طراحی با نرم افزارهای متنوع سه بعدی ، پلاگین ها و اسکریپت های مورد نیاز نموده ایم .

باشد که توانسته باشیم شما را در رسیدن به این مقصود که سمت و سوی آن ارتقاع این علم و بالا بردن سطح کیفیت کارهای زیر بنایی این سرزمین می باشد، یاری کرده باشیم...